Cooper&Hunter

+48 601 987 602
biuro@erkul.pl

Marka C&H (COOPER&HUNTER) należy do korporacji СOOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową. Przez ostatnie lata sprzęt COOPER AND HUNTER zdobył ogromną popularność na wszystkich kontynentach a znak towarowy C&H stał się symbolem jakości i niezawodności urządzeń HVAC. Wyrafinowany wygląd wpasowujący się w najnowsze trendy, ergonomia i komfort użytkowania zostały połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i gwarancją wysokiej jakości.

 

 

Produkcja

Główny kompleks produkcyjny urządzeń HVAC firmy COOPER&HUNTER należy do GREE Electric Appliances INC. i znajduje się w mieście Zhuhai 40 km od Hongkongu. Wybór lokalizacji zakładu produkcyjnego nie jest przypadkowy – to wynik długotrwałego strategicznego partnerstwa i współpracy. Zakład znajduje się w pierwszej piątce największych światowych producentów w branży. Łączna moc produkcyjna wynosi 60 mln jednostek urządzeń klimatyzujących, podzielonych na 20 kategorii, 400 serii, 7 tys. modeli. Dobór komponentów wysokiej jakości znanych producentów, kontrola i badania w ekstremalnych warunkach czynią urządzenia C&H atrakcyjnymi dla sprzedawców i użytkowników końcowych.

 

Standardy jakościowe

Urządzenia C&H są wytwarzane zgodnie
z wysokimi standardami jakościowymi obowiązującymi w USA, Kanadzie oraz Unii Europejskiej. Posiada znak Komisji Europejskiej, potwierdzający zgodność produkcji z wymaganiami zdrowotnymi, bezpieczeństwa i środowiska. Dzięki temu produkty marki Cooper&Hunter mogą być swobodnie wprowadzane do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

 

Gama produktów

Istnieje ponad 2000 produktów z linii C&H – od niedrogich modeli domowych do ekskluzywnych modeli klasy hi-end. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: najwyższa jakość i niezawodność. Na rynku polskim  dostępne są następujące systemy urządzeń C&H:

Klimatyzatory pokojowe -  dostępne w pięciu modelach, o szerokim zakresie temperatur grzania i chłodzenia, od -30 do +54 stopni,

  • Klimatyzatory komercyjne – modele kanałowe,  kasetonowe i przypodłogowo podsufitowe,
  • Free-match – seria urządzeń, składająca się z jednostki zewnętrznej oraz od 2 do 5 jednostek wewnętrznych,
  • Mini VRF/ VRF – wydajności od 10 do 28kW dla układu mini VRF, oraz od 22,5 do 180 kW w nowej piątej generacji CHV5,
  • Urządzenia przenośne oraz osuszacze,
  • Nawilżacze powietrza,
  • Centrale wentylacyjne HRV,
  • Pompy ciepła powietrze-woda

 

Dystrybucja w Polsce

Od 2015 roku wyłącznym przedstawicielem marki Cooper&Hunter jest firma ERKUL Bartosz Krajewski z siedzibą w Elblągu. Dzięki nowej lokalizacji dysponujemy powierzchnią magazynową ponad 1500m2, co pozwala nam utrzymywać wysokie stany magazynowe wszystkich oferowanych przez nas urządzeń.